Dobro došli u Fresh Corner – uz našu finu ponudu za 5, sada je tu i nagradna igra za 6!

Proslavi s nama šesti rođendan Fresh Cornera!

Odaberi nešto po svom ukusu – iznenađujuće ukusan hot dog ili svjež sendvič, neodoljiv kroasan ili doručak u čaši za energičan početak dana uz nezaobilaznu Fresh Corner kavu – intenzivan espresso ili finu kavu s mlijekom.

Počasti se fino za minimalno 20 kuna, ispuni obrazac u nastavku i ostvari priliku osvojiti vrijedne nagrade:

  

Nagradna igra traje od 19. travnja do 30. svibnja 2021.

Sretno i vidimo se u Fresh Corneru!

Izvlačenje glavnih nagrada održat će se 1. lipnja 2021. godine uz prisustvo tročlane komisije, a imena dobitnika bit će objavljena na web stranici www.freshcorner.hr u roku od osam dana od dana izvlačenja.

Sve detalje o nagradnoj igri možete pročitati u pravilniku.

 

Dobitnici električnog romobila (Mi Electric Scooter Pro2):

1. Matija Mihelčić, Poreč
2. Rajka Bralić, Zagreb
3. Štefica Kolenko, Varaždin
4. Nika Pleteš Sousa, Kostrena
5. Ivica Drljo, Zagreb
6. Luka Pavelka, Zagreb

Dobitnici blendera (Philips):

1 Filip Korbar, Zagreb
2. Darko Umolac, Darda
3. Đulija Hat, Brod Moravice
4. Bruno Žic, Mali Lošinj
5. Petra Petković, Lopatinec
6. Aleks Hospođuk Sorčić, Umag

Dobitnici Fresh Corner poklon paketa:

Izvlačenje 1. 6. 2021.

1. Neven Jurić, Koprivnica
2. Ljiljana Kovačić, Sračinec
3. Edgard Patača, Velika Gorica
4. Marina Mavrović, Nerezine
5. Katija Nerat, Hreljin
6. Damir Topolovec, Zlatar Bistrica
7. Darian Nišavić, Pula
8. Jakov Juras, Solin
9. Diana Šantić, Nerezine
10. Vjekoslav Perić, Velika Gorica

Izvlačenje 25. 5. 2021.

1. Izidora Jurišić, Zagreb
2. Jurica Majdandžić, Zagreb
3. Ivica Petković, Nedelišće
4. Srećko Šarec, Ludbrega
5. Zoran Horvat, Donja Dubrava
6. Nina Jukić, Okrug Gornji
7. Marija Škara, Zadar
8. Ivana Kušić, Rijeka
9. Marija Vuksanić Kažinić, Zagreb
10. Jura Jurić, Zagreb

Izvlačenje 18. 5. 2021.

1. Iva Petrak, Zagreb
2. Jasna Cetinjanin, Hrvatska Kostajnica
3. Dubravka Horvat, Donja Dubrava
4. Željka Ljubaj, Krapina
5. Stipan Bilaver, Zagreb
6. Davor Škoranec, Sračinec
7. Tatjana Perković, Dugo Selo
8. Sanjin Ferković, Viškovo
9. Snježana Šimek, Gornja Bistra
10. Iva Turkalj Žunac, Osijek

Izvlačenje 11. 5. 2021.

1. Ivan Prekpaljaj, Zagreb
2. Karlo Kovačić, Čelina
3. Nina Kovačić, Zagreb
4. Irena Jedriško, Kraljevica
5. Mirko Krajinović, Sesvete
6. Suzana Medved, Turčin
7. Miroslav Omrčen, Vinkovci
8. Katarina Jakubec, Sveti Ivan Zelina
9. Kristian Nušak, Varaždin
10. Marinko Ćubelić, Zagreb

Izvlačenje 4. 5. 2021.

1. Neda Ujević, Krivodol
2. Ivica Težak, Cargovec
3. Ante Marević, Ploče
4. Tea Medak, Komin
5. Zdravko Vratarić, Koprivnica
6. Rudi Ježabek, Kutina
7. Boris Štager, Varaždin
8. Branimir Vukoje, Sibinj
9. Zdravko Koluder, Koprivnica
10. Marina Kuzmanić, Split

Izvlačenje 27. 4. 2021.

1. Mateo Jejina, Trogir
2. Josip Blažević, Josipovac
3. Ivana Krivak, Kraljevec Na Sutli
4. Vlado Lukenda, Karlovac
5. Nives Mešin Masle, Split
6. Željko Horvat, Ivanić Grad
7. Ester Škopac, Labin
8. Vesna Čikeš, Zagreb
9. Boris Lovrić, Vukovar
10. Aleksandra Kovačević, Zagreb

Čestitamo dobitnicima!